120cm - B1

Folia bąbelkowa to wynalazek z połowy XX wieku. Znalazł on szczególne uznanie w branży opakowaniowej, spedycji i transporcie, jako najlepszy sposób ochrony przedmiotów przed uszkodzeniami mechanicznymi.


Charakterystyka folii bąbelkowej 120 cm – B1:


Folia bąbelkowa o szerokości 120 cm jest wykonana z polietylenowego granulatu, który zapewnia doskonałe właściwości odpornościowe. Jest wytrzymała na rozciąganie, ale jednocześnie na tyle sprężysta i elastyczna, by nie sprawiać trudności w pakowaniu. Przezroczysta i lekka struktura tej plastikowej osłony sprawdza się w opakowywaniu każdego rodzaju towaru. Folia szczelnie wypełnia puste przestrzenie w opakowaniu. Podwójna warstwa regularnie rozmieszczonych pęcherzyków powietrza zapewnia dobre właściwości amortyzacje. Bąbelki mają średnicę 1 cm.


Zastosowanie:


Folia bąbelkowa o szerokości 120 cm jest dostępna w belach 50- i 100-metrowych. Są to ekonomiczne, opłacalne opakowania, które ze względu na swoją szerokość znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach, np. pakowanie sprzętu komputerowego, telewizorów, części samochodowych, elektronarzędzi, lamp, wyrobów szklanych i ceramicznych. 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość
Kolor
Rodzaj folii bąbelkowej
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj