Folia bąbelkowa szerokość 60cm

Folia pęcherzykowa jest niezastąpionym opakowaniem ochronnym dla wielu delikatnych przesyłek. Jej konstrukcja oparta o sieć pęcherzyków powietrznych ma doskonałe właściwości amortyzujące oraz zwiększa bezpieczeństwo w zakresie działania mechanicznych i atmosferycznych czynników.


Charakterystyka folii bąbelkowej 60 cm – B1:


Dwuwarstwowa powłoka pęcherzyków powietrza w folii wykonanej z polietylenu (PE) nadaje produktowi wiele pożądanych cech ochronnych. Folia bąbelkowa o szerokości 60 cm jest:

 • odporna na działanie wilgoci,

 • niewrażliwa na kontakt z większością związków chemicznych,

 • niepalna,

 • wytrzymała na rozciąganie,

 • doskonale amortyzująca,

 • lekka (nie zwiększa kosztów transportu).


Folia bąbelkowa o znacznej szerokości 60 cm jest wykorzystywana wszędzie tam, gdzie produkty przeznaczone do opakowania są średniej wielkości (np. zestawy kubków, kinkiety ścienne, obrazy, głośniki, sprzęty elektroniczne). Folia, poza wyjątkowymi właściwościami ochronnymi jest lekka. Oznacza to, że pakowanie przedmiotów przy użyciu folii pęcherzykowej zapewnia doskonałą ochronę zawartości przy jednoczesnym dbaniu o niski koszt transportu. Folia nie wpływa na wagę paczki.

 • Jak wysłać rower kurierem?

  Rower, który będzie wysłany firmą kurierską należy bezwzględnie zapakować w trwały karton o odpowiednich wymiarach. Jednoślad powinien być oczywiście właściwie rozkręcony i zabezpieczony na czas transportu. Warto przy tym pamiętać, że samo obłożenie roweru kawałkami kartonu to za mało. Należy go jeszcze dobrze okelić za pomocą taśmy do pakowania i  włożyć do odpowiednio dużego worka foliowego. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do wysyłki roweru kurierem.
   
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie