Folia bąbelkowa szerokość 120cm

Folia bąbelkowa to wynalazek z połowy XX wieku. Znalazł on szczególne uznanie w branży opakowaniowej, spedycji i transporcie, jako najlepszy sposób ochrony przedmiotów przed uszkodzeniami mechanicznymi.


Charakterystyka folii bąbelkowej 120 cm – B1:


Folia bąbelkowa o szerokości 120 cm jest wykonana z polietylenowego granulatu, który zapewnia doskonałe właściwości odpornościowe. Jest wytrzymała na rozciąganie, ale jednocześnie na tyle sprężysta i elastyczna, by nie sprawiać trudności w pakowaniu. Przezroczysta i lekka struktura tej plastikowej osłony sprawdza się w opakowywaniu każdego rodzaju towaru. Folia szczelnie wypełnia puste przestrzenie w opakowaniu. Podwójna warstwa regularnie rozmieszczonych pęcherzyków powietrza zapewnia dobre właściwości amortyzacje. Bąbelki mają średnicę 1 cm.


Zastosowanie:


Folia bąbelkowa o szerokości 120 cm jest dostępna w belach 50- i 100-metrowych. Są to ekonomiczne, opłacalne opakowania, które ze względu na swoją szerokość znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach, np. pakowanie sprzętu komputerowego, telewizorów, części samochodowych, elektronarzędzi, lamp, wyrobów szklanych i ceramicznych. 

 • Jak zapakować narty na bagaż?

  Decydując się na wysyłkę nart kurierem, trzeba koniecznie zadbać o ich odpowiednie zabezpieczenie. Sposób i jakość opakowania gwarantuje bezpieczeństwo sprzętu. Znalezienie odpowiednio długiego kartonu bywa kłopotliwe. Na szczęście w ofercie naszego sklepu internetowego OPAKO znajdują się długie kartony teleskopowe w atrakcyjnych cenach, które idealnie nadają się do przewozu nart. Dodatkowo narty należy owinąć w folię bąbelkową, aby nie obijały się o siebie podczas transportu i tak przygotowaną paczkę można przekazać przewoźnikowi. 
   
 • Czy folia bąbelkowa pęka podczas transportu?

  Folia bąbelkowa doskonale sprawdza się do transportu przedmiotów, które wymagają szczególnie delikatnego traktowania. Jest zatem świetnym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy zamierzamy przesłać szklane lub ceramiczne przedmioty, sprzęt elektroniczny lub delikatne produkty spożywcze. Folia bąbelkowa wbrew pozorom jest bardzo mocna i wytrzymała. Nie pęka podczas transportu. Chroni zawartość pudełka przed uszkodzeniami, a jednocześnie zapobiega zabrudzeniom i zalaniu wodą. Sprawdź także ofertę na folie stretch oraz wypełniacze do paczek.
   
 • Do czego nadaje się folia bąbelkowa?

  Charakterystyczna struktura folii bąbelkowej czyni ją jednym z najpopularniejszych materiałów opakowaniowych na świecie. Sprawdzi się podczas transportu małej elektroniki , oraz przedmiotów ze szkła. Będzie stanowić dobrą ochronę dla książek, artykułów spożywczych i kosmetyków. Świetnie zabezpieczy zawartość paczki przed zabrudzeniem, wilgocią czy zarysowanie. W dodatku jest niedroga i łatwo dostępna. Jeśli szukasz efektywnych rozwiązań do domu lub firmy, sprawdź naszą ofertę na opakowania z tworzywa sztucznego oraz opakowania ekologiczne. 
   
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie