Folia bąbelkowa na metry

Folia bąbelkowa nadaje się zarówno do pakowania ręcznego jak i maszynowego. Specjalne urządzenia rozwijające duże rolki folii ułatwiają pracę, a zakup dużej beli jest opłacalny i praktyczny. Czasem trudno określić, jaka ilość folii będzie faktycznie potrzebna do zabezpieczenia danego przedmiotu. Wtedy też duże szpule taśmy bąbelkowej są najodpowiedniejszym rozwiązaniem.


Folia bąbelkowa na metry to produkt, który można nabyć w różnych rozmiarach. Dostępne szerokości z pewnością wpiszą się w Państwa oczekiwania.


Folię na metry można stosować z użyciem maszyn pakujących, które przyspieszają proces jej odwijania oraz docinają właściwą ilość materiału.


Folie bąbelkowe mają doskonałe właściwości ochronne, dlatego są niezastąpionym materiałem pakowym w wielu sytuacjach. Amortyzują wstrząsy oraz chronią przed wilgocią i zarysowaniami. Zdolności te są wykorzystywane w celu zabezpieczania głównie produktów elektronicznych, mebli, części samochodowych, wyrobów szklanych i ceramicznych, armatury sanitarnej i grzewczej. 

 • Czy warto kupować folię bąbelkową na metry?

  Nie każdy z nas potrzebuje ogromnych ilości materiałów do pakowania. Niezależnie czy mówimy o papierze pakowym, kartonach, folii stretch, folii bąbelkowej czy innych tego rodzaju produktach. Nie prowadząc żadnej działalności polegającej na wysyłce przedmiotów kurierem czy pocztą zwyczajnie w świecie nie potrzebujemy całego opakowania kopert, sterty kartonów, czy całej rolki folii bąbelkowej. 

  Dlatego też warto się zastanowić nad wieloma ofertami dostępnymi w sieci, oferującymi, chociażby sprzedać folii bąbelkowej na metry. Dlaczego folia bąbelkowa na metry kupiona w sklepie to dobry pomysł?
  • To przede wszystkim oszczędność, kupujemy tylko tyle materiału do pakowania, ile nam jest potrzebne. Nie ponosimy przez to zbędnych, dodatkowych kosztów.
  • Folia bąbelkowa na metry to idealne rozwiązanie dla osób, które sporadycznie wysyłają przedmioty, nie mają miejsca w swoim mieszkaniu na składanie całej rolki folii bąbelkowej.
  • Kupowanie materiałów w takiej ilości, jaka jest nam potrzebna, to także brak zbędnego produkowania plastiku. To mądre podejście do zarządzania pieniędzmi.
  Folia bąbelkowa na metry to produkt, który możemy nabyć w sklepie opako.com.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie