Folia bąbelkowa na metry

Folia bąbelkowa nadaje się zarówno do pakowania ręcznego jak i maszynowego. Specjalne urządzenia rozwijające duże rolki folii ułatwiają pracę, a zakup dużej beli jest opłacalny i praktyczny. Czasem trudno określić, jaka ilość folii będzie faktycznie potrzebna do zabezpieczenia danego przedmiotu. Wtedy też duże szpule taśmy bąbelkowej są najodpowiedniejszym rozwiązaniem.


Folia bąbelkowa na metry to produkt, który można nabyć w różnych rozmiarach. Dostępne szerokości z pewnością wpiszą się w Państwa oczekiwania.


Folię na metry można stosować z użyciem maszyn pakujących, które przyspieszają proces jej odwijania oraz docinają właściwą ilość materiału.


Folie bąbelkowe mają doskonałe właściwości ochronne, dlatego są niezastąpionym materiałem pakowym w wielu sytuacjach. Amortyzują wstrząsy oraz chronią przed wilgocią i zarysowaniami. Zdolności te są wykorzystywane w celu zabezpieczania głównie produktów elektronicznych, mebli, części samochodowych, wyrobów szklanych i ceramicznych, armatury sanitarnej i grzewczej. 

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj