Folia bąbelkowa szerokość 200mm

Folia bąbelkowa to wysokiej jakości produkt oparty o system pęcherzyków powietrznych, które sprawiają, że opakowanie jest odporne na wgniecenia i uszkodzenia, a jego zawartość chroniona przed wstrząsami i czynnikami zewnętrznymi (w tym wilgocią).


Charakterystyka folii bąbelkowej 20 cm – B1:


Folia bąbelkowa B1 o szerokości 20 cm jest dwuwarstwowym materiałem opakowaniowym. Wykonana jest z wytrzymałego tworzywa polietylenowego, które stanowi doskonałą powłokę chroniącą przed wilgocią i związkami chemicznymi. Folia bąbelkowa dostępna jest w rolkach o szerokości 20 cm i długości 100 metrów. Pęcherzyki powietrza mają średnicę 1 cm, dzięki czemu produkt doskonale chroni małe przedmioty przed wstrząsami, zarysowaniami i naciskiem.


Zastosowanie:

  • opakowywanie małej elektroniki np. telefonów komórkowych, tabletów, przenośnych dysków pamięci

  • ochrona książek, artykułów kosmetycznych, odzieży

  • zabezpieczanie przesyłek przed dostępem wilgoci,

  • amortyzacja transportowanych paczek.


Folia pęcherzykowa o szerokości 20 cm jest przeznaczona do opakowywania niewielkich przedmiotów. Można z niej tworzyć woreczki, torebki, koperty i inne opakowania ochronne. Nadaje się do wielorazowego wykorzystania i jest łatwa w utylizacji.

  • Gdzie kupić kopertę bąbelkową B1?

    Koperty bąbelkowe B1 w atrakcyjnych cenach można kupić w naszym sklepie internetowym OPAKO. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i błyskawiczną realizację zamówienia. Koperty bąbelkowe B1 mają wymiary wewnętrzne 115 mm x 215 mm lub 120 x 215 mm, dzięki czemu pomieszczą małe książki, nośniki cyfrowe, biżuterię i dodatki galanteryjne. W naszym sklepie można kupić białe koperty z wypełnieniem z folii bąbelkowej w ekonomicznych pakietach. Na życzenie koperty można ozdobić dowolnie wybraną grafiką, np. z logo lub nazwą firmy. 
     
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie