Folia bąbelkowa szerokość 150cm

Niezastąpione właściwości ochronne folii bąbelkowej codziennie znajdują szereg zastosowań. Ten prosty, ale zarazem bardzo pomocny wynalazek cieszy się ogromnym uznaniem. Jego kluczową cechą jest możliwość amortyzacji drgań. Efekt ten gwarantuje powierzchnia pokryta siatką równolegle rozmieszczonych, centymetrowych bąbelków z powietrzem. Zabezpieczają one przedmiot przed naciskiem, a tworzywo polietylenowe dopełnia wartości dzięki swoim specjalnym właściwościom.


Charakterystyka folii bąbelkowej 150 cm – B1:


Folia bąbelkowa jest wykonana z granulatu polietylenowego (PE), a warstwę ochronną zapewnia podwójna powłoka pęcherzyków powietrza. Folia jest wytrzymała na rozdarcia i rozciąganie. Elastyczna i lekka struktura ułatwiają czynność pakowania. Folia pęcherzykowa jest odporna na działanie związków chemicznych i wilgoci, a jej dodatkową zaletą jest zdolność do szczelnego wypełnienia pustej przestrzeni wewnątrz opakowania. Jej niewielka waga nie wpływa na ciężar przesyłki.


Zastosowanie:


Folia bąbelkowa o szerokości 150 cm jest powszechnie stosowana w opakowywaniu dużego sprzętu elektronicznego, sprzętu AGD i RTV. Ponadto stosuje się ją w celu ochrony transportowej ceramiki, szkła, luster, mebli, obrazów, itp.

 

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie