Folia bąbelkowa ze wzmocniona pianką

Spośród klasycznych folii bąbelkowych, na szczególną uwagę zasługuje folia pęcherzykowa wzmocniona pianką polietylenową. Oba materiały (folia PE i pianka PE) już osobno mają dobre właściwości amortyzujące, a połączone laminatem tworzą wyjątkowy produkt o doskonałych walorach ochronnych.


Charakterystyka folii bąbelkowej wzmocnionej pianką:


Folia bąbelkowa laminowana składa się z dwóch powłok ochronnych: folii pęcherzykowej i pianki polietylenowej. Połączenie tych dwóch tworzyw w jeden produkt daje doskonałe efekty. Folia bąbelkowa wzmocniona pianką ma niezwykle wysokie właściwości ochronne, dlatego jest przeznaczona do opakowywania najdelikatniejszych wyrobów szklanych, ceramicznych i elektronicznych. Folia ta może również stanowić wypełnienie wolnych przestrzeni w opakowaniach zbiorczych.


Zalety folii bąbelkowej wzmocnionej pianką PE:

 • wytrzymałość na rozdarcie i naciągnięcie

 • elastyczna struktura dopasowująca się do kształtu opakowywanego artykułu

 • odporność na wilgoć i inne związki chemiczne

 • przezroczystość

 • lekkość

 • doskonałe właściwości amortyzujące

 • możliwość poddania recyklingowi.


Folia laminowana pianką PE jest bardzo lekka, dzięki czemu nie powoduje wzrostu wagi opakowania.

 

 • Dlaczego warto wybrać folię bąbelkową wzmocnioną pianką?

  Każdy z nas, kto kiedyś musiał zapakować jakiś przedmiot do wysyłki, na pewno posiłkował się folią bąbelkową. Pojedyncza sprzedaż na OLX, czy prowadzenie sklepu internetowego — to nie istotne, zawsze mamy styczność z takimi materiałami do pakowania jak folia bąbelkowa, folia stretch, papier pakowy czy taśmy pakowe. Wiadome jest, że folia bąbelkowa to jedno z najlepszych roziwązań jeśli chodzi o skuteczne i bezpieczne opakowanie nawet najbardziej delikatnych przedmiotów.

  Jednak jeśli ochrona, jaką oferuje folia bąbelkowa to za mało, to warto wspomnieć o tym, że na rynku istnieje jeszcze lepsza jej wersja w postaci folii bąbelkowej wzmocnionej pianką. Tego typu folia bąbelkowa to nic innego jak dwie warstwy materiału chroniącego, pierwsza to oczywiście folia bąbelkowa, druga to pianka polietylenowa.

  W sprzedaży możemy znaleźć różnego grubości folię bąbelkową wzmocnioną pianką, o różnej szerokości, długości, kolorystyce, czy nawet grubości.

  Folia bąbelkowa wzmocniona pianką to produkt, który możemy kupić na stronie opako.com.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie