Folia bąbelkowa samoprzylepna

Dostępne w naszym sklepie folie dzielimy na różne kategorie: folia stretch, folia bąbelkowa, wypełniacze do paczek, pianka polietylenowa, folia ochronna oraz worki bąbelkowe. Również w ramach każdej z nich wyróżniamy produkty o różnych parametrach i właściwościach. W kategorii folii bąbelkowych, jednym z rozwiązań jest folia bąbelkowa samoprzylepna. Folia pęcherzykowa (bąbelkowa) to jeden z najbardziej popularnych i praktycznych materiałów opakowaniowych. Wersja z powłoką samoprzylepną to kolejny krok w stronę wygody użytkowania i funkcjonalności. Dzięki ścisłemu przyleganiu do pakowanych przedmiotów ułatwia samo pakowanie, a także zabezpiecza przed przypadkowym rozwinięciem w transporcie i likwiduje wolne przestrzenie - jeszcze lepiej zabezpieczając przesyłkę.

Folia bąbelkowa samoprzylepna nie różni się od innych klasycznych folii parametrami. Jedyną różnicą jest warstwa klejąca, która sprawdzi się w przypadku, w którym potrzebują Państwo szczelnie owinąć daną rzecz. Pęcherzyki powietrza w tym przypadku, tak jak na przykład w kopertach bąbelkowych służą do ochrony zawartości przesyłki. Chronią także nie tylko sam transportowany towar, ale i opakowanie przed rozerwaniem. Jest to nie tylko praktyczny produkt, ale także atrakcyjny cenowo - folie bąbelkowe nie są drogie, są także niezwykle lekkie dzięki czemu nie zwiększają wagi przesyłki. Im wyższa waga, tym transport jest odpowiednio droższy, a nie warto niepotrzebnie przepłacać.

Jakie główne zastosowanie ma folia bąbelkowa samoprzylepna? W jakich sytuacjach będzie najlepszym wyborem?

 • w celu odpowiedniego przygotowania przesyłki do transportu i zabezpieczenia na przykład delikatnej zawartości paczki (takiej jak szkło, ceramika czy inne rzeczy, które łatwo mogą ulec stłuczeniu),
 • do ochrony różnych przedmiotów przed czynnikami zewnętrznymi w halach magazynowych,
 • do przeprowadzek do odpowiedniego zabezpieczenia swojego dobytku - jeśli planują Państwo przewóz elektroniki czy ważnych pamiątek to zdecydowanie warto pomyśleć nad ich ochroną.

To tylko jedne z wielu zastosowań folii bąbelkowej samoprzylepnej, co czyni z niej produkt bardzo uniwersalny. Warto sięgnąć po takie proste w użyciu zabezpieczenia, by uniknąć nieprzyjemności, straty czasu i pieniędzy. Sytuacja, w której dana rzecz dociera do odbiorcy w uszkodzonym stanie to najgorszy koszmar sprzedawców wysyłkowych. Może narazić ich na utratę klientów i reputacji. Również osoby prywatne z pewnością nie chcą, żeby coś przydarzyło się ich rzeczom podczas transportu. Dlatego też radzimy odpowiednio tę kwestię przemyśleć i z chęcią podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem w tym temacie.

 • Dlaczego warto wybrać folię bąbelkową samoprzylepną?

  Oprócz zastosowań antystresowych folia bąbelkowa posiada wiele innych zastosowań, tych, do których została przede wszystkim stworzona. Dobra folia bąbelkowa sprawia, że nawet najbardziej delikatne przedmioty, które chcemy wysłać, będą odpowiednio zabezpieczone i nic im się nie stanie. 

  Folia bąbelkowa to przede wszystkim produkt, który występuje w różnego rodzaju konfiguracjach, począwszy od szerokości, długości, wielkości "bąbla" czy nawet po kolorystykę, a także materiał, z jakiego została wykonana.

  Istnieje również folia bąbelkowa samoprzylepna, która sprawdzi się przy zabezpieczaniu wnętrza kartonu. Na pewno niejednokrotnie chcieliśmy zrobić "wyściółkę" w kartonie, jednak folia bąbelkowa cały czas się przemieszczała. Między innymi właśnie do takich celów powstała folia bąbelkowa samoprzylepna.

  Folia bąbelkowa samoprzylepna jest dostępna na stronie internetowej opako.com.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie