Folia bąbelkowa szerokość 75cm

Zdolność opakowania do amortyzacji i ochrony zawartości przed uszkodzeniami mechanicznymi to cechy niezbędne w sytuacji, gdy zawartość paczki stanowią delikatne i wrażliwe na stłuczenia przedmioty. Folia bąbelkowa doskonale sprawdza się w branży opakowaniowej, spełniając wszystkie kryteria najwyższej jakości opakowań ochronnych.


Charakterystyka folii bąbelkowej 75 cm – B1:


Folia bąbelkowa o szerokości 75 cm jest wykonana z wytrzymałego tworzywa polietylenowego. Materiał ten zapewnia odporność opakowania na działanie wilgoci i związków chemicznych, a przy tym wykazuje dużą wytrzymałość na rozciąganie. Folia pęcherzykowa PE jest na tyle elastyczna, aby czynność pakowania nie sprawiała trudności. Lekka konstrukcja nie zwiększa kosztów wysyłki, a podwójna warstwa bąbelków doskonale amortyzuje wstrząsy i zapewnia ochronę zawartości opakowania przed uszkodzeniami.


Zastosowanie:


Folia pęcherzykowa jest wygodnym narzędziem pakowym, znajdującym szerokie zastosowanie przede wszystkim w handlu i dystrybucji. Długa bela 50 lub 100 metrów folii o szerokości 75 cm doskonale sprawdza się w pakowniach sprzętu elektronicznego, magazynach sklepów wysyłkowych, hurtowniach, a czasem i gospodarstwach domowych.

 

 

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie