Folia bąbelkowa szerokość 100cm

Folia bąbelkowa jest niezastąpionym opakowaniem ochronnym w wielu rodzajach przesyłek. Jej właściwości amortyzujące są szczególnie doceniane wśród firm wysyłkowych branży elektronicznej, sklepów oferujących produkty szklane, ceramiczne oraz dystrybutorów części samochodowych.


Charakterystyka folii bąbelkowej 100 cm – B1:


Symbol B1 oznacza, że folia bąbelkowa o szerokości 1 m zawiera podwójną warstwę pęcherzyków powietrza. Bąbelki o średnicy 1 cm są równomiernie rozłożone na całej powierzchni folii, dzięki czemu każdy centymetr produktu wykazuje właściwości ochronne w równym stopniu. Folia bąbelkowa 100 cm jest wykonana z wytrzymałej folii polietylenowej, co przekłada się na bardzo dobrą jakość. Folię pęcherzykową charakteryzuje:

  • wytrzymałość,

  • odporność na wilgoć i związki chemiczne,

  • niepalność,

  • doskonała amortyzacja,

  • lekkość.


Zastosowanie:


Folia bąbelkowa o szerokości 100 cm ma wiele zastosowań w branży opakowaniowej. Często służy do ochrony monitorów, telewizorów i innych sprzętów elektronicznych, Folia znajduje zastosowanie także jako wypełnienie pustych przestrzeni w kartonach, z powodzeniem zastępując specjalistyczne wypełniacze do paczek w sypkiej postaci.

 

 

  • Jak pakować lustro do wysyłki?
    Spośród różnych materiałów opakowaniowych, to właśnie folia bąbelkowa najbardziej nadaje się do pakowania delikatnych towarów, w tym przedmiotów szklanych. Folia bąbelkowa 200 cm – B1 jak sama nazwa wskazuje ma szerokość ok. 200 cm i stanowi lekką i odporną na rozdarcia konstrukcję dwóch warstw pęcherzyków powietrza. Bąbelki zostały rozmieszczone w taki sposób, że folia zapewnia doskonałe właściwości amortyzujące, a jednocześnie jest bardzo wytrzymała na rozdarcia i rozciąganie. Folia bąbelkowa o szerokości 200 cm dostępna w ofercie OPAKO występuje w paczkach długości 50 lub 100 metrów. Szerokość beli doskonale nadaje się do pakowania dużych luster. 
     
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj