Folia bąbelkowa o gramaturze 60 gr/m² - B2

Zabezpieczanie przedmiotów ciężkich, o ostrych lub twardych krawędziach wymaga doboru odpowiedniego produktu ochronnego. Folia bąbelkowa oznaczona symbolem B2 jest przydatna wszędzie tam, gdzie artykuł, ze względu na swój kształt lub wagę mógłby spowodować zniszczenie warstwy ochronnej.


Charakterystyka folii bąbelkowej B2:


Polietylenowa folia bąbelkowa B2 odznacza się lepszą wytrzymałością na uszkodzenia i rozerwanie niż jej odpowiednik oznaczany symbolem B1. Folia B2 ma grubość 60 gr/m², podczas gdy B1 – 40 gr/m².


Folia pęcherzykowa B2 charakteryzuje się mocniejszą strukturą, ale przy tym zachowuje wszystkie właściwości elastycznej i lekkiej, klasycznej folii bąbelkowej, Zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniami i wstrząsami. Jej wytrzymała konstrukcja nie pozwala na łatwe rozdarcie i przebicie pęcherzyków ochronnych. Ponadto folia jest doskonałym izolatorem wilgoci i zanieczyszczeń, dzięki czemu owijany nią artykuł jest dostarczany w czystej, nieuszkodzonej formie.


W naszej ofercie folia bąbelkowa B2 dostępna jest w postaci ekonomicznych bel o długości 100 m i szerokości 1,2 i 1,5 m. Świetnie sprawdza się przy zabezpieczaniu mebli, artykułów dekoracyjnych, armatury sanitarnej, sprzętu elektronicznego i urządzeń mechanicznych.

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Szerokość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj