Folia bąbelkowa z dużymi bąblami BKS

Folia bąbelkowa ze względu na doskonałe właściwości ochronne zyskała uznanie wśród wielu firm handlowych, dystrybucyjnych i spedycyjno-transportowych


W naszym asortymencie znajdują się zarówno zwykłe folie pęcherzykowe o różnych szerokościach, jak i specjalistyczne – przeznaczone do ochrony dużych i ciężkich przedmiotów.


Charakterystyka folii bąbelkowej – duże bąble BKS:


Standardowa folia pęcherzykowa jest zbudowana z dwóch warstw poduszeczek powietrznych. Każdy z bąbelków ma wtedy wielkość 1 cm, jednak w przypadku folii o dużych bąblach, pęcherzyki powietrzne mają średnicę aż 3 cm. Zdecydowanie zwiększa to właściwości amortyzujące opakowania. Owinięte nią przedmioty są idealnie zabezpieczone przed uderzeniami, zarysowaniami i wilgocią. Folia, pomimo zastosowania dużych bąbli, zachowuje swoje właściwości elastyczne – dobrze dopasowuje się do kształtu zawartości oraz nie ulega rozdarciu, co ma ogromne znaczenie w przypadku przedmiotów z ostrymi krawędziami.


Zastosowanie:


Folia o dużych bąblach jest przeznaczona do opakowywania asortymentu szczególnie wrażliwego na wstrząsy i uderzenia. Wśród wielu produktów, najczęściej stosuje się ją do zabezpieczania elektroniki, mebli i wyrobów szklanych. Stanowi dobry zamiennik dla mat i poduszek powietrznych oraz sypkich wypełniaczy do paczek.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Szerokość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj