Folia bąbelkowa według szerokości 500mm

Głównym przeznaczeniem folii bąbelkowej jest ochrona przesyłek przed wstrząsami w trakcie transportu, uszkodzeniami mechanicznymi (rysami, naciskiem) oraz zabezpieczenie towaru przed kontaktem z wilgocią, wysoką temperaturą lub substancjami chemicznymi.

Charakterystyka folii bąbelkowej 50 cm – B1:
Polietylenowa folia bąbelkowa o szerokości 50 cm jest lekką i odporną na rozdarcia konstrukcją dwóch warstw pęcherzyków powietrza. Materiał surowcowy – tworzywo polietylenowe zapewnia doskonałe właściwości ochronne (wodoodporność, wytrzymałość na rozdarcie, niepalność), zaś równomiernie rozłożona podwójna warstwa pęcherzyków – bąbelków chroni przed wstrząsami i uszkodzeniami mechanicznymi (zarysowaniami, otarciami, naciskiem). Doskonale nadaje się także do wypełniania pustych przestrzeni w opakowaniach.


Zastosowanie:


Folia bąbelkowa o szerokości 50 cm sprawdza się jako opakowanie ochronne większych przedmiotów i przesyłek. Może zabezpieczać takie przedmioty jak: monitory komputerowe, obrazy, albumy, wazony, lampki oraz inne delikatne wyroby ceramiczne, szklane i elektroniczne. Jest bardzo lekka i nie powoduje wzorstu wagi przesyłki.

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Kolor
Rodzaj folii bąbelkowej
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj