Folia bąbelkowa antystatyczna - ochrona przed wyładowaniami elektrycznymi

Folia bąbelkowa ma znakomite właściwości ochronne w zakresie amortyzacji drgań i ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zdolności te są decydujące, gdy opakowywany asortyment jest wrażliwy na wstrząsy i podatny na zarysowania lub stłuczenia. Szczególnym rodzajem towaru są tu sprzęty elektroniczne. Telewizory, komputery, sprzęty audio, AGD itp. są dodatkowo wrażliwe na wyładowania atmosferyczne. Transport tych urządzeń musi zatem zostać bardzo dobrze zabezpieczony. Rolę powłoki chroniącej przed wyładowaniami pełni antystatyczna folia bąbelkowa.


Charakterystyka antystatycznej folii bąbelkowej:


Wykonana z wysokiej jakości folii polietylenowej antystatyczna folia pęcherzykowa zapewnia podwójną ochronę transportowanych urządzeń elektronicznych:

  • chroni przed wyładowaniami atmosferycznymi,

  • zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi.


Bąbelki o wysokości 4 mm i średnicy 10 mm rozmieszczone w sposób równomierny tworzą wielowarstwową barierę ochronną dla przechowywanych w folii przedmiotów.


Folia antystatyczna jest elastyczna i dobrze dopasowuje się do kształtu pakowanego przedmiotu. Ponadto folia zabezpiecza zawartość przesyłki przed kurzem, pyłami, dostępem wilgoci i działaniem związków chemicznych. Wytrzymała na rozerwanie konstrukcja doskonale sprawdza się w opakowywaniu towaru o twardych lub ostrych krawędziach.

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Szerokość
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj