Folia bąbelkowa antystatyczna - ochrona przed wyładowaniami elektrycznymi

Folia bąbelkowa ma znakomite właściwości ochronne w zakresie amortyzacji drgań i ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zdolności te są decydujące, gdy opakowywany asortyment jest wrażliwy na wstrząsy i podatny na zarysowania lub stłuczenia. Szczególnym rodzajem towaru są tu sprzęty elektroniczne. Telewizory, komputery, sprzęty audio, AGD itp. są dodatkowo wrażliwe na wyładowania atmosferyczne. Transport tych urządzeń musi zatem zostać bardzo dobrze zabezpieczony. Rolę powłoki chroniącej przed wyładowaniami pełni antystatyczna folia bąbelkowa.


Charakterystyka antystatycznej folii bąbelkowej:


Wykonana z wysokiej jakości folii polietylenowej antystatyczna folia pęcherzykowa zapewnia podwójną ochronę transportowanych urządzeń elektronicznych:

 • chroni przed wyładowaniami atmosferycznymi,

 • zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi.


Bąbelki o wysokości 4 mm i średnicy 10 mm rozmieszczone w sposób równomierny tworzą wielowarstwową barierę ochronną dla przechowywanych w folii przedmiotów.


Folia antystatyczna jest elastyczna i dobrze dopasowuje się do kształtu pakowanego przedmiotu. Ponadto folia zabezpiecza zawartość przesyłki przed kurzem, pyłami, dostępem wilgoci i działaniem związków chemicznych. Wytrzymała na rozerwanie konstrukcja doskonale sprawdza się w opakowywaniu towaru o twardych lub ostrych krawędziach.

 

 • Antystatyczna folia bąbelkowa - co to jest?
  Dostępna w sklepie internetowym Opako.com.pl antystatyczna folia bąbelkowa jest wykonana w całości z wytrzymałego polietylenu. Materiał ten charakteryzuje się dobrą odpornością na działania niskiej temperatury. Antystatyczna folia bąbelkowa jest wypełniona pęcherzykami powietrza i idealnie zabezpiecza wszystkie produkty przed ewentualnym uszkodzeniem. Folia ta idealnie sprawdza się podczas ochrony sprzętu elektronicznego, ponieważ posiada specjalną warstwę ochronną. Antystatyczna folia bąbelkowa tym samym chroni nasze przedmioty elektroniczne przed wyładowaniami elektrostatycznymi. 
   
 • Ile kosztuje antystatyczna folia bąbelkowa?
  Antystatyczna folia bąbelkowa charakteryzuje się świetnymi właściwościami ochronnymi. Doskonale amortyzuje drgania i chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki temu sprawdza się do pakowania sprzętów elektronicznych typu telewizory, komputery, głośniki, AGD itp. Jeśli zastanawiasz się ile kosztuje antystatyczna folia bąbelkowa, sprawdź naszą ofertę na stronie sklepu OPAKO. W zależności od szerokości folii zapłacisz nie więcej niż 65-125 zł. Dla stałych klientów mamy także system atrakcyjnych rabatów. 
   
 • Gdzie wyrzucić zużytą antystatyczną folię bąbelkową?
  Antystatyczna folia bąbelkowa to produkt powstający z folii polietylenowej. Tworzywa sztuczne tego rodzaju to produkt nadający się do ponownego przetworzenie, który bez większych problemów można oddać do recyklingu. Jak to zrobić? Nic prostszego. Wystarczy zużytą folię umieścić w pojemniku na odpady zaznaczonym żółtym kolorem. Należy przy tym pamiętać, aby usunąć z powierzchni folii wszelkie pozostałości taśmy do pakowania, etykiet samoprzylepnych czy innych materiałów opakowaniowych z klejem.
   
 • Jakie zalety posiada folia bąbelkowa antystatyczna (ESD)?
  Nie od dziś wiadomo, że folia bąbelkowa to nie tylko materiał, który pomoże nam się odstresować. Dobrze, żarty na bok. Folia bąbelkowa jest zaraz obok folii stretch najczęstszym materiałem wykorzystywanym do pakowania różnego rodzaju przesyłek.

  Idealnie nadaje się do zabezpieczenia nawet najdelikatniejszych produktów, takich jak szkło, porcelana, delikatne konstrukcje plastikowe czy też papierowe. Folia bąbelkowa jest stosunkowo tania i przede wszystkim dostępna w różnego rodzaju rozmiarach, długościach, szerokościach, a nawet wielkości bąbla. Ponadto możemy ją kupić w różnych kolorach.

  Na uwagę zasługuje jeden rodzaj folii bąbelkowej, a mianowicie folia ESD, czyli folia bąbelkowa antystatyczna. Jakie posiada zalety?
  • Świetnie zabezpiecza wysyłaną elektronikę przed niszczącym działaniem wyładowań elektrostatycznych.
  • Pomimo swoich dodatkowych właściwości nie jest o wiele droższa od tradycyjnej folii bąbelkowej.
  • Możemy ją kupić w postaci rozwijanej rolki folii, ale również w postaci bąbelkowych kopert.
  Folia bąbelkowa antystatyczna (ESD) jest dostępna w sklepie opako.com.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Szerokość
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj