Folia bąbelkowa do pakowania przedmiotów

Folia bąbelkowa - folia wypełniona powietrzem w pęcherzykach, które zapewniają wysoką amortyzację.

 

Odkrycie tego genialnego wynalazku, jakim jest folia pęcherzykowa na zawsze zmieniło obliczę transportu towarów na całym świecie. Ze zwyczajnego przypadku zrodziło się narzędzie na tyle uniwersalne, by móc nim zabezpieczać nawet najbardziej kruche i wrażliwe materiały. Nigdy wcześniej żaden surowiec nie chronił przed uszkodzeniami mechanicznymi w takim stopniu, żaden nie był tak trwały, by chronić przed wilgocią, promieniami słonecznymi i szeroko rozumianymi nieprzychylnymi warunkami. Pakowanie przesyłek stało się przyjemnością i dzięki stosowaniu foli bąbelkowej zabezpieczenie towaru nie wymaga już praktycznie żadnego wysiłku. Wystarczy dokładnie zabezpieczyć przedmiot kilkoma warstwami "magicznych bąbelków ", umieścić go w paczce oraz sprawdzić adres do wysyłki. Tych kilka kroków dzieli twojego klienta od otrzymania doskonale spakowanego zamówienia.

Czym się wyróżnia dobra folia bąbelkowa?

 

Na rynku opakowań istnieje wiele materiałów służących sprawnemu zabezpieczeniu przesyłek. Jednym z nich, a zarazem najważniejszym, jest bez wątpienia folia bąbelkowa pęcherzykowa. Na pierwszy rzut oka wydaję się to trywialne rozwiązanie, a wybór odpowiedniej rolki tego cennego materiału nie powinien sprawić problemu, ale nic bardziej mylnego - dobry produkt w tym asortymencie powinien mieć przynajmniej 40 g/m2, wszystko poniżej nie zapewni odpowiedniej amortyzacji i nie jest wystarczająco elastyczny. Większe gęstości zapewnią jeszcze solidniejszą odporność na wstrząsy. Dodatkowo można pokusić się o wersje z "dużym bąblem" o średnicy przeszło 30 milimetrów, która bez problemu poradzi sobie z zabezpieczeniem mebli, a także cennych przedmiotów rtv i agd. Te ostatnie można dodatkowo owinąć antystatyczną odmianą pęchęrzyków, dzięki tej wersji mamy pewność, że żadne ładunki elektrostatyczne nie uszkodzą naszych sprzętów. Ostatnim czynnikiem, na który warto zwrócić uwagę przed zakupem, jest rozmiar folii bąbelkowej. Kilka standardowych szerokości powinno wystarczyć dla nawet najbardziej wymagających pakunków, a najbardziej powszechnym i relatywnie uniwersalnym rozwiązaniem jest 50 cm. Ta szerokość pozwoli zapakować większych drobnych przedmiotów, ale i pozowali na solidne owinięcie nawet większych kartonów. W razie czego mamy również do dyspozycji 100 cm, a nawet i 200 centymetrów się znajdzie w naszych magazynach.

 

 

 

Folia bąbelkowa 60cm/50m/B1/10mm
Folia bąbelkowa 60cm/50m/B1/10mm23,40Folia bąbelkowa 60cm/50m/B1/10mmFolia bąbelkowa 60cm/50m/B1/10mm
Szybki podgląd
Bestseller
Folia bąbelkowa Mocna 50cm/100m/B2/10mm
Folia bąbelkowa Mocna 50cm/100m/B2/10mm65,00Folia bąbelkowa Mocna 50cm/100m/B2/10mmFolia bąbelkowa Mocna 50cm/100m/B2/10mm
Szybki podgląd
BestsellerPremium
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Długość
  Szerokość
  Kolor
  Rodzaj folii bąbelkowej
  Gramatura
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj